Skip to content

ZUS zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia dotyczące korzystania z Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS

ZUS zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach online na temat Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS i sposobów korzystania z niej.

Tym razem, podczas bezpłatnych szkoleń online organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, będzie można dowiedzieć się m.in. jakie świadczenia przysługują w razie choroby lub macierzyństwa oraz jak korzystać z Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS i dlaczego warto to robić.

W środę, 18 maja, o godz. 10:00 odbędzie się webinarium poświęcone świadczeniom przysługującym w razie choroby lub macierzyństwa. Jego uczestnicy dowiedzą się, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pieniądze, jakie wnioski należy wypełnić i kiedy dostarczyć je do ZUS.

W czwartek, 19 maja o godz. 10.00 ZUS zaprasza płatników składek, ubezpieczonych i świadczeniobiorców na wirtualne spotkanie na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jak funkcjonuje platforma oraz jakie dokumenty można wypełnić i wysłać lub pobrać bez wychodzenia z domu.

Szkolenie zostanie przeprowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który ZUS prześle link do spotkania, datę i temat szkolenia oraz numer telefonu, pod którym można się z Państwem skontaktować. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO, które jest dostępne na stronie zus.pl. Po zweryfikowaniu zgłoszenia link zostanie przesłany 15 minut przed webinarium – informuje Krzysztof Cieszyński, Regionalny Rzecznik Prasowy Województwa Pomorskiego.

5 komentarzy

 1. Ewa
  13 maja 2022 @ 12:30

  Świetnie, że w końcu mamy program szkoleń z PUE ZUS! Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o platformie i jej działaniu.

 2. Pola
  13 maja 2022 @ 12:31

  Super, cieszę się, że w końcu są dostępne szkolenia z obsługi platformy PUE ZUS, dużo się nauczę dzięki tym szkoleniom:)

 3. Ala
  13 maja 2022 @ 12:32

  Myślę, że jest to świetna okazja dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności w zakresie zarządzania danymi.

 4. Kalina
  13 maja 2022 @ 12:33

  Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym szkoleniu. Naprawdę doceniam Wasze wysiłki, aby pomóc nam nauczyć się korzystać z platformy.

 5. Renata
  13 maja 2022 @ 12:36

  Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się wiele o PUE ZUS i o tym, jak mogę go efektywnie wykorzystać!

Dodaj komentarz