Skip to content

Uber rozszerzył swoje usługi w świecie po pandemii

 Po dwóch latach życia w warunkach pandemii rok 2022 będzie czasem zmian. Przed nami jeden z najbardziej obfitych sezonów dla podróżnych, rekordowa liczba ślubów i klimat, który znajdzie się w centrum globalnej dyskusji. Nowe produkty i usługi ogłoszone na konferencji Uber Go&Get 2022 są odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość.

Uber Go&Get 2022 to nowy sposób dostarczania zakupów spożywczych, dzięki któremu możesz poświęcić więcej czasu na rzeczy, które kochasz – na przykład spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Dzięki usłudze Uber Go&Get 2022 wszystkie Twoje ulubione produkty zostaną dostarczone do Twoich drzwi w ciągu godziny lub krócej. W przeciwieństwie do innych usług dostarczania produktów spożywczych, usługa Uber jest całkowicie bezpłatna! Zgadza się: bez opłat członkowskich, bez miesięcznego abonamentu – nawet sami zapłacimy za zakupy!

Jeśli chodzi o rezerwowanie podróży, wszyscy znamy zasady: oddzielnie rezerwuj hotel, lot i restaurację, a potem miej nadzieję, że wszystko się uda. W razie problemów z usługą, wsparcie oferuje infolinia Uber Eats.

Dzięki usłudze Uber Travel możesz uniknąć stresu związanego z oddzielnymi rezerwacjami. Wystarczy jedno kliknięcie, aby połączyć swoje konto Gmail i pozwolić, aby Uber zajął się resztą: skoordynuj rezerwacje hotelu, lotu i restauracji w jednym miejscu, abyś mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne – na dobrej zabawie!

Nowe vouchery Uber Eats są dostępne w Polsce w ramach usługi Uber for Business. Można je wykorzystać na dostawę posiłków i pokrywają dowolną kwotę do 100 zł.

Aby skorzystać z vouchera, wystarczy, że organizatorzy wprowadzą szczegóły wydarzenia do aplikacji Uber, wybiorą kwotę, jaką chcą pokryć (do 100 zł) i nadadzą każdemu z gości unikalny kod. Goście sami wybierają, kiedy i dokąd pojadą, i płacą za przejazd bezpośrednio ze swojego telefonu za pomocą tego kodu. Nie muszą zakładać konta w serwisie Uber Eats ani w ogóle się w nim rejestrować! Organizator płaci dopiero po dostarczeniu posiłków przez Uber Eats.

5 komentarzy

 1. Henryk
  19 maja 2022 @ 12:28

  Jestem podekscytowany nowymi usługami, które Uber oferuje po wybuchu pandemii.

  Zawsze byłem fanem Ubera, ale teraz jestem pod jeszcze większym wrażeniem ich zaangażowania w sprawy klientów w tak trudnych czasach.

 2. Grześ
  19 maja 2022 @ 12:29

  Uber zawsze był moim ulubionym sposobem przemieszczania się, ale teraz jest jeszcze bardziej przydatny. Od lotniska po sklep spożywczy – teraz jest tak wiele miejsc, do których można dojechać tylko samochodem. Nie tylko mam poczucie, że dbam o siebie i swoją rodzinę, trzymając się z dala od innych – a więc zapobiegając ewentualnym chorobom – ale także mogę cieszyć się ciszą i spokojem.

 3. Wiesław
  19 maja 2022 @ 12:30

  Uwielbiam słuchać muzyki lub podcastów podczas jazdy po mieście! Dzięki temu mam co robić z całym moim dodatkowym czasem, co jest wspaniałe, bo teraz i tak nie mogę się nigdzie ruszyć bez samochodu. A gdy przychodzi czas na zakupy lub odwiedzenie przyjaciół, Uber staje się jeszcze bardziej przydatny: zamiast martwić się o znalezienie miejsca parkingowego i poruszanie się w korku, mogę po prostu wskoczyć na tylne siedzenie i pozwolić, by ktoś inny zrobił to za mnie.

 4. Jola
  19 maja 2022 @ 12:31

  Bardzo się cieszę, że ułatwiają nam poruszanie się. Podoba mi się, że oferują darmowe przejazdy osobom, które są unieruchomione w domu lub mają ograniczone możliwości poruszania się. To świetny sposób, abyśmy wszyscy sobie pomagali, zwłaszcza w tych czasach, kiedy jesteśmy w potrzebie.

 5. Eliza
  19 maja 2022 @ 12:33

  Wspaniałe jest również to, że oferują zniżkowe przejazdy dla tych, którzy chcą wyruszyć w świat, ale nie chcą sami prowadzić samochodu. Wiedzą, że potrzebujemy takich możliwości kontaktu z innymi, którzy wciąż są w swoich społecznościach.

Dodaj komentarz