Skip to content

Trzy Korony Pabianice: znacząca firma taxi w lokalnym przewozie osób

Trzy Korony Taxi Pabianice, a dokładniej PST TRZY KORONY, istnieje od 1997 roku. Jej dynamiczny rozwój sprawił, że obecnie zajmuje znaczące miejsce na pabianickim rynku usług przewozu osób radio-taxi.

Powstanie firmy wynikało z potrzeby oferowania wysokiej jakości usług i zaspokajania potrzeb klientów. Początki firmy były bardzo trudne, ale dzięki temu nasz zespół potrafił stworzyć silne fundamenty, które pozwoliły nam na jak najszybszy rozwój. Zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani kierowcy, którzy przeszli gruntowne szkolenia i są w pełni świadomi odpowiedzialności w zakresie wykonywanej pracy.

Pojazdy są stale serwisowane przez certyfikowanych techników, co pozwala nam zawsze świadczyć wysokiej jakości usługi dla klientów.

Strona internetowa firmy umożliwia rezerwację przejazdu online lub telefonicznie, dzięki czemu możesz być pewien godziny odbioru bez konieczności czekania na czyjś harmonogram. Nie będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem taksówki, gdy będziesz jej potrzebował- wystarczy, że do nich zadzwonisz!

PST TRZY KORONY świadczy kompleksowe usługi o najwyższej jakości. Dzięki profesjonalnym kierowcom oraz nowoczesnej centrali telefonicznej nie tylko obsługujemy klientów indywidualnych, ale również wykonujemy różne nietypowe zlecenia dla firm. Przy zamawianiu usług istnieje możliwość wyboru samochodu (sedan, kombi lub van). Do zarządzania zleceniami i wykonywania usług spełniających aktualne standardy i oczekiwania klientów wykorzystywane są najnowsze technologie i urządzenia.

Wysoka jakość i profesjonalizm sprawiają, że usługi PST TRZY KORONY cieszą się coraz większą popularnością.

3 komentarze

 1. Leszek
  18 lipca 2022 @ 15:13

  Taxi z Pabianic jest na wysokim poziomie, świadczy usługi rzetelnie. Jest super, posiada doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa oraz szeroki wybór pojazdów odpowiadających wszystkim potrzebom. Kierowcy są dobrze wyszkoleni i zapewniają przyjazną obsługę.

 2. Kasia
  18 lipca 2022 @ 15:15

  Jeśli szukasz usługi taksówkarskiej, która może zapewnić niezawodne usługi i sprawić, że twoje doświadczenie jako pasażera będzie tak przyjemne, jak to możliwe, to jest to dla Ciebie.

  Ta firma jest solidna i bogata w swojej ofercie!

 3. Darek
  18 lipca 2022 @ 15:17

  Możemy zaoferować Państwu tę taxi z Pabianic, która charakteryzuje się wysokim standardem niezawodności. Zrobiono wszystko, aby Twoja podróż była bezpieczna i przyjemna!

Dodaj komentarz