Skip to content

Gdzie należy się zalogować, aby skorzystać z bonu turystycznego?

28 czerwca 2021, ZUS poinformował, że do tej pory na platformie ZUS PUE aktywowano ok. 1,9 mln bonów turystycznych. Jest to świadczenie przyznawane na dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze lub świadczenie “Rodzina 500+”. Dla jednego dziecka jest to bon o wartości 500 zł.

Aby skorzystać z bonu, zaloguj się na PUE ZUS i podaj swoje dane kontaktowe. Po aktywacji bon turystyczny.zus.pl logowanie. otrzymasz kod, który możesz wykorzystać do zapłaty za usługi firm turystycznych. Ilość pieniędzy do wykorzystania będzie podana na samym bonie, można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania wszystkich jego środków.

Zgodnie z warunkami określonymi na bonie turystycznym, możesz wykorzystać bon do zapłaty za usługi hotelowe w Polsce. Bon jest ważny do 31 marca 2022 r. i nie może być wymieniony na gotówkę lub inne środki płatnicze.

ZUS PUE pozwoli Ci załatwić nie tylko bony turystyczne, ale także inne sprawy.

Co to takiego?

– Będziesz mógł uzyskać informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach w ZUS.

– Będziesz mógł mieć pewność co do poprawności danych w składanych dokumentach.

– Możesz otrzymywać indywidualne odpowiedzi z ZUS.

3 komentarze

 1. Jan
  6 czerwca 2022 @ 16:39

  Wspaniałe jest również to, że istnieje wiele korzyści związanych z wykorzystaniem bonu podróżnego.

  Bon turystyczny może być wykorzystany na wiele sposobów, co jest dobre, ponieważ oznacza, że to Ty decydujesz, w jaki sposób ma Ci pomóc.

 2. Krystian
  6 czerwca 2022 @ 16:41

  To wspaniale, że istnieją takie możliwości związane z wykorzystaniem bonu turystycznego.

  Pierwszą korzyścią płynącą z wykorzystania bonu podróżnego jest to, że pozwoli Ci on zaoszczędzić pieniądze. Jeśli chcesz wyjechać na wakacje, ale nie masz na to wystarczająco dużo pieniędzy, to zamiast od razu rezerwować bilety, możesz skorzystać z bonu podróżnego i zapłacić za nie później. W ten sposób zaoszczędzisz trochę pieniędzy, które możesz przeznaczyć na inne rzeczy, takie jak zakup ubrań czy wyjście z przyjaciółmi. Drugą zaletą korzystania z bonów podróżnych jest to, że dają nam one możliwość poznania nowych ludzi i nawiązania nowych przyjaźni.

 3. Felek
  6 czerwca 2022 @ 16:44

  Myślę, że, ludzie, którzy podróżują razem, zazwyczaj stają się dobrymi przyjaciółmi, ponieważ dzielą te same zainteresowania w różnych miejscach na świecie. Jestem zdania, że jeśli więc ktoś oferuje nam zaproszenie na wakacje, powinniśmy je przyjąć, ponieważ daje nam to możliwość poznania nowych ludzi i nawiązania nowych przyjaźni!

Dodaj komentarz